O NÁS

 

Společnost GELDBACH-CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002 – jako součást německého holdingu Geldbach Gruppe GmbH & Co. KG. Zabýváme se především prodejem přírub, trubkových oblouků, T-kusů a redukcí. Spolupracujeme s řadou velkoobchodních dodavatelů skupiny GELDBACH GRUPPE na celém území EU.

 

Našim zákazníkům nabízíme krátké dodací lhůty (standardní sortiment skladem) a výhodné cenové a platební podmínky. Díky našim zkušenostem a možnostem jsme schopni zajistit i dodání nestandardních materiálů a typů zboží dle norem DIN, EN, ASME a ANSI. Jsme připraveni poskytnout konzultaci a najít řešení na míru pro Váš projekt nebo obchodní případ. Prodáváme pouze kvalitní zboží certifikované dle ISO 9001, TÜV, PED 97/23/EC a AD 2000 Merkblatt, s atestem dle EN 10204/3.1.

 

 

GELDBACH GRUPPE

Společnost byla založena v roce 1972 Dr. Manfredem Geldbachem, který byl rovněž generálním ředitelem společnosti Wilhelm Geldbach Gelsenkirchen, založené v roce 1903. Geldbach Gruppe GmbH & Co. KG je stoprocentně vlastněna rodinou Geldbach. Holding GELDBACH sdružuje 32 společností z celého světa, z toho 4 výrobní - Wilhelm Geldbach GmbH, Lindemann GmbH & Co. KG a Manfred Geldbach Flansch und Fitting GmbH v Německu a M. Geldbach Shanxi Ltd. v Číně. Ostatní společnosti se zabývají velkoobchodem.

 

 

HISTORIE RODINY GELDBACH

 

Srdečně Vás vítám na stránkách společnosti Geldbach-CZ.

 

Rád bych nás představil tím, že Vám prozradím něco málo o minulosti rodiny Geldbachů. Začneme mým dědou, Wilhelmem Geldbachem. V roce 1903 můj děda založil společnost Wilhelm Geldbach, která se zabývala lisováním a ražením s přidruženou výrobou potrubí. Společnost v první řadě vyráběla  obruby a ploché příruby z plechu. V té době se ještě svařování nevyužívalo zcela běžně, takže se potrubí s přírubami spojovalo kováním.

 

Rozmach autogenního plynového svařování vedl k tomu, že jsme rozšířili svůj podnik o výrobnu kyslíku. Můj otec, dr. Wilhelm Geldbach, získal doktorát ze studia elektrického svařování, což byla technologie, která byla ve třicátých letech minulého století na vzestupu. Poté, co Wilhelm Geldbach zahájil výrobu kovaných přírub, postavil také první zápustkovou kovárnu s protiúderovými buchary o kapacitě až 18 t/m a lisy o kapacitě 6300 tun. Druhý syn, můj strýc dr. Alfred Geldbach, získal titul Ph.D. v oboru irotačního proudění. Na základě svých znalostí vyvinul takzvané přivařovací fitinky, u nichž proběhlo částečné začlenění do německé normy DIN.

 

V šedesátých letech byla výroba potrubí ukončena a společnost se zaměřila výhradně na úspěšnou výrobu přírub a fitinek. Získala celou řadu mezinárodních ocenění od předních chemických a petrochemických společností. Mezitím v naší společnosti začaly působit i mé děti, které tak představují čtvrtou generaci našeho rodu. Z toho je zřejmé, jak dlouhou tradici ve výrobě přírub a fitinek máme.

 

Možná se mi podařilo Vás zaujmout. Pokud ano, porozhlédněte se prosím po těchto stránkách.

 

S úctou,

 

Dr. Manfred Geldbach

CERTIFIKÁTY

GELDBACH - CZ s.r.o.

Jílkova 2503/203

615 00 Brno

 

 

©  Gelbach 2022

obchod@geldbach.cz

administrativa@geldbach.cz

IČ: 26302438

DIČ: CZ26302438

Firma je vedena u KOS odd.C, vl. 42564

 

 

Adresa skladu:

Košuličova 2-6

619 00 Brno

Zobrazit na mapě